Czajnik Brewista Smart Pour 1200 ML

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Jeśli zainteresowałeś się alternatywnymi metodami parzenia to pewnie już wiesz lub wkrótce się dowiesz jak ważna jest odpowiednia temperatura wody oraz to w jaki sposób zalewasz ziarna. Zwykły czajnik z pewnością nie ułatwia sprawy i tu z pomocą nadchodzi Brewista Smart Pour Stovetop Kettle.

Czajnik ten spełnia dwie ważne funkcje (oczywiście poza gotowaniem wody ;)) – długa i cienka szyjka pozwala na kontrolę przepływu wody, natomiast wbudowany analogowy termometr wskazuje jej dokładną temperaturę. Dzięki temu parzenie kawy metodami alternatywnymi staje się dużo prostsze. Szyjka typu „gooseneck” umożliwia zalewanie ziaren kolistymi ruchami oraz kontrolę tempa przepływu wody. Termometr daje możliwość uzyskania pożądanej temperatury, wskazanej zarówno w stopniach Celsjusza jak i Fahrenheita.

Czajnik Brewista Smart Pour Stovetop Kettle to zakup na długie lata. Wykonany jest on ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego. Uchwyt nie nagrzewa się, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas użytkowania czajnika. Można używać go na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z indukcją. Klasyczny kształt czajnika sprawi, że nigdy Ci się nie znudzi i będzie pasował do każdej kuchni.

ZmywarkaZmywarka IndukcjaIndukcja MetalMetal
chwilowy brak towaru
Cena: 335,00 zł
ilość plus minus

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl