French Press Aerolatte 350 ML

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Jeden z najnowszych produktów angielskiej firmy Aerolatte. Marka ta została stworzona przez dwóch przyjaciół – Alana i Garego. Założeniem ich firmy jest produkowanie sprzętu, który pozwoli uzyskać profesjonalne efekty w domowym zaciszu. Takie możliwości bez wątpienia daje French Press Aerolatte.

Posiada on wiele zalet, które uczynią poranny kawowy rytuał jeszcze przyjemniejszym. Stanowi idealne połączenie szkła borowokrzemowego odpornego na wysokie temperatury i stali nierdzewnej. Innowacją jest drukowany na szkle wskaźnik poziomu wody, który wraz z miarką do odmierzania kawy dołączoną do zaparzacza gwarantuje niezwykłą dokładność i powtarzalność smaku przygotowywanej kawy. Dodatkowym atutem wyróżniającym French Press Aerolatte na tle innych to pokrywka z wbudowanym dodatkowym mikrofiltrem. Daje to pewność, że w Twojej kawie nie znajdą się żadne drobinki zmielonych ziaren. Produkty Aerolatte poza tym, że są niezwykle funkcjonalne to są także dobrze zaprojektowane.  French Press Aerolatte to elegancki zaparzacz, który pomoże Ci przygotować profesjonalną kawę, a także zachwyci swoim designem Ciebie i Twoich gości!

ZmywarkaZmywarka SzkłoSzkło
chwilowy brak towaru
Cena: 59,00 zł
ilość plus minus
Opis produktu
Zobacz opinie

Jak parzyć kawę we french pressie ?

Jak parzyć kawę we french pressie ? Temperatura 90-93 °C Woda 350 ML Kawa 20 G Młynek GRUBE Czas 4 MIN

Wlej trochę gorącej wody do French Pressu, żeby ogrzać naczynie i osiągnąć lepsze efekty zaparzania. Po chwili zamieszaj i wylej.

Produkty
Zobacz produkt
Zobacz produkt
Zobacz produkt

Wsyp zmieloną kawę i włącz timer. Następnie równomiernym strumieniem wlej wodę do zaparzacza i zamieszaj kilka razy. Załóż wieczko żeby utrzymać odpowiednią temperaturę. Jeśli kawa jest świeża pojawi się tak zwany efekt „bloom”, czyli bąbelki świadczące o odgazowywaniu dwutlenku węgla z kawy. Po upływie około 4 minut powolnym jednostajnym ruchem wciśnij dźwignię z prasą w dół.

Produkty
Zobacz produkt

Kawę rozlej od razu do kubków lub dzbanka oddzielając ją od fusów, żeby nie stała się zbyt gorzka. 

Produkty
Zobacz produkt

French Press Aerolatte 350 ML - opinie

Dodaj opinię

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl