French Press Hario Cafe Press Slim S 240 ML

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Bardzo klasyczna propozycja japońskiej firmy. Hario to marka wiodąca w temacie alternatywnego parzenia kawy. Działająca od ponad stu lat firma początkowo zajmowała się produkcją cienkiego szkła laboratoryjnego. Jednak z czasem skupili się na produkcji akcesoriów do parzenia kawy i herbaty. Ich bogate doświadczenie w tworzeniu wyjątkowego szkła sprawiło, że ich produkty odznaczają się niezwykłą jakością oraz starannością wykonania. Nie inaczej jest z french pressem Hario Cafe Press Slim.

Zaparzacz zrobiony jest z odpornego na wysokie temperatury szkła, które jednocześnie utrzymuje ciepło podczas parzenia kawy, dzięki czemu zapewniona jest najlepsza ekstrakcja. Sitko zrobione jest ze stali nierdzewnej oraz otoczone jest silikonową gumą, co zapewnia nieprzedostawanie się żadnych drobinek kawy do naparu. Pokrywka wykonana jest z tworzywa sztucznego i dostępna jest w kilku żywych kolorach, które wypełnią Twoją kuchnię dobrą energią. Cafe Press Slim to doskonała propozycja dla tych, którzy preferują intensywny i pełny smak kawy. Parzenie w nim kawy należy do najprostszych metod, ale mimo to daje wiele możliwości. Możesz eksperymentować z grubością ziaren oraz z czasem parzenia, aby znaleźć dokładnie taki smak jakiego szukasz. French press to idealny sprzęt do zabrania ze sobą do pracy. Nie wymaga on niczego poza ulubionymi ziarnami i kubkiem. Wystarczą zaledwie 4 minuty by zregenerować się pyszną kawą i wrócić z nową energią do swoich obowiązków ;)

Nie zmywarkaNie zmywarka SzkłoSzkło
chwilowy brak towaru
Cena: 125,00 zł
ilość plus minus
Opis produktu
Zobacz opinie

Jak parzyć kawę we french pressie ?

Jak parzyć kawę we french pressie ? Temperatura 90-93 °C Woda 200 ML Kawa 15 G Młynek GRUBE Czas 4 MIN

Wlej trochę gorącej wody do French Pressu, żeby ogrzać naczynie i osiągnąć lepsze efekty zaparzania. Po chwili zamieszaj i wylej.

Produkty
Zobacz produkt
Zobacz produkt
Zobacz produkt

Wsyp zmieloną kawę i włącz timer. Następnie równomiernym strumieniem wlej wodę do zaparzacza i zamieszaj kilka razy. Załóż wieczko żeby utrzymać odpowiednią temperaturę. Jeśli kawa jest świeża pojawi się tak zwany efekt „bloom”, czyli bąbelki świadczące o odgazowywaniu dwutlenku węgla z kawy. Po upływie około 4 minut powolnym jednostajnym ruchem wciśnij dźwignię z prasą w dół.

Produkty
Zobacz produkt
Zobacz produkt

Kawę rozlej od razu do kubków lub dzbanka oddzielając ją od fusów, żeby nie stała się zbyt gorzka. 

Produkty
Zobacz produkt

French Press Hario Cafe Press Slim S 240 ML - opinie

Dodaj opinię

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl