French Press Hario Double Wall Olive Wood 400 ML

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Nazwa japońskiej firmy Hario oznacza “Króla Szkła”. Cafe Press Double Wall to produkt, który udowadnia, że marka ta bez wątpienia zasługuje na taki tytuł. Hario istnieje na rynku od prawie stu lat i początkowo zajmowało się produkowaniem bardzo cienkiego i żaroodpornego szkła laboratoryjnego. To wieloletnie doświadczenie wykorzystali przy stworzeniu tego wyjątkowego zaparzacza. Hario zawsze na pierwszym miejscu stawia na funkcjonalność swoich produktów.

Podwójne szkło gwarantuje utrzymanie temperatury podczas procesu parzenia, co pozwala na najlepszą ekstrakcję. Dodatkowo sprzyja bezpieczeństwu – zewnętrzna ścianka nie nagrzewa się,  dzięki czemu możesz bez obaw przenosić french press i serwować kawę. Pozostałe części Cafe Pressu Double Glass nie odbiegają jakością od szkła Hario. Tłok wykonany jest ze stali nierdzewnej, a przykrywka i drewniany uchwyt wykonane zostały z ręcznie profilowanego drewna oliwnego. Charakteru dodaje wykończenie skórzanym paskiem. Cafe Press Double Glass Olive Wood to wyszukany gadżet, który jednocześnie pozwoli Ci cieszyć się pyszną kawą. Daje on także możliwość serwowania jej dla większego grona osób. Idealnie nadaje się do przyrządzenia kawy podczas rodzinnego spotkania czy imprez z przyjaciółmi.

Nie zmywarkaNie zmywarka SzkłoSzkło
chwilowy brak towaru
Cena: 459,00 zł
ilość plus minus
Opis produktu
Zobacz opinie

Jak parzyć kawę we french pressie ?

Jak parzyć kawę we french pressie ? Temperatura 90-93 °C Woda 400 ML Kawa 24 G Młynek GRUBE Czas 4 MIN

Wlej trochę gorącej wody do French Pressu, żeby ogrzać naczynie i osiągnąć lepsze efekty zaparzania. Po chwili zamieszaj i wylej.

Produkty
Zobacz produkt

Wsyp zmieloną kawę i włącz timer. Następnie równomiernym strumieniem wlej wodę do zaparzacza i zamieszaj kilka razy. Załóż wieczko żeby utrzymać odpowiednią temperaturę. Jeśli kawa jest świeża pojawi się tak zwany efekt „bloom”, czyli bąbelki świadczące o odgazowywaniu dwutlenku węgla z kawy. Po upływie około 4 minut powolnym jednostajnym ruchem wciśnij dźwignię z prasą w dół.

Produkty
Zobacz produkt

Kawę rozlej od razu do kubków lub dzbanka oddzielając ją od fusów, żeby nie stała się zbyt gorzka. 

Produkty
Zobacz produkt
 

French Press Hario Double Wall Olive Wood 400 ML - opinie

Dodaj opinię

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl