French Press Hario Olive Wood 600 ML

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5 1 Ilość ocen

Kolejna propozycja światowego lidera akcesoriów do alternatywnego parzenia kawy. Słynąca z produkcji cienkiego i wytrzymałego borowo-krzemowego szkła firma Hario stworzyła niezwykłą serię produktów Olive Wood. Tym razem prezentujemy niezwykły French Press. Cafe Press Olive Wood to połączenie jakości Hario z niezwykłym designem.

Cały zaparzacz zrobiony jest z odpornego na wysokie temperatury szkła, które utrzymuje ciepło podczas parzenia kawy. Natomiast uchwyt oraz przykrywka to ręcznie profilowane drewno oliwne. Sprawia to, że french press jest wygodny w obsłudze i dostarcza wiele doznań estetycznych. Sprawdzi się zarówno w kuchniach w stylu vintage, jak i tych nowoczesnych. Cafe Press Olive Wood to serwowanie pysznej kawy w najlepszym stylu. French press jest prosty w obsłudze, a także łatwy do wyczyszczenia. Najlepiej sprawdzą się grubo mielone ziarna kaw wysokiej jakości z segmentu Speciality. 

Nie zmywarkaNie zmywarka SzkłoSzkło
chwilowy brak towaru
Cena: 449,00 zł
ilość plus minus
Opis produktu
Zobacz opinie

Jak parzyć kawę we french pressie ?

Jak parzyć kawę we french pressie ? Temperatura 90-93 °C Woda 600 ML Kawa 32 G Młynek GRUBE Czas 4 MIN

Wlej trochę gorącej wody do French Pressu, żeby ogrzać naczynie i osiągnąć lepsze efekty zaparzania. Po chwili zamieszaj i wylej.

 

Produkty
Zobacz produkt

Wsyp zmieloną kawę i włącz timer. Następnie równomiernym strumieniem wlej wodę do zaparzacza i zamieszaj kilka razy. Załóż wieczko żeby utrzymać odpowiednią temperaturę. Jeśli kawa jest świeża pojawi się tak zwany efekt „bloom”, czyli bąbelki świadczące o odgazowywaniu dwutlenku węgla z kawy. Po upływie około 4 minut powolnym jednostajnym ruchem wciśnij dźwignię z prasą w dół.

 

Produkty
Zobacz produkt

Kawę rozlej od razu do kubków lub dzbanka oddzielając ją od fusów, żeby nie stała się zbyt gorzka.

Produkty
Zobacz produkt
 

French Press Hario Olive Wood 600 ML - opinie

Dodaj opinię

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl