Kawa ziarnista

Świeża kawa ziarnista z palarni

wypalana metodą rzemieślniczą zawsze z gwarancją maksymalnie 14 dni po wypaleniu !

  • strzałka
  • 1
  • |
  • 2
  • strzłka
Kawa ziarnista

Kawa ziarnista

Kawa ziarnista to główny produkt w ofercie naszego sklepu. Ziarna, które znajdują się w Coffee Boxie zostały dobrane tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oferta naszych świeżych kaw ziarnistych obejmuje zarówno ciemno paloną włoską kawę do ekspresów ciśnieniowych, jasno wypalane ziarna do metod przelewowych, wyjątkowe kawy premium, a nawet kawę bezkofeinową. Dodatkowo co miesiąc zaskakujemy naszych Klientów ziarnami z edycji limitowanej, tak by mogli stale próbować czegoś nowego i odkrywać nowe nuty smakowe kaw z całego świata. Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy również zestawy kaw, dzięki którym można od razu odkryć ziarna z różnych regionów. Zestaw kaw z Ameryki Łacińskiej - Latin Box oraz zestaw kawowych mieszanek – Blend Box.

Kawa świeżo palona

To podstawowa rzecz, o którą dbamy w naszym sklepie. Kawa w Coffee Boxie jest zawsze kawą świeżo paloną. Sprowadzana jest z małych, rodzinnych plantacji z różnych krajów świata w postaci zielonych ziaren i wypalana mniejszymi partiami, tak by nasi Klienci mieli stały dostęp do świeżej kawy ziarnistej. Ziarna wypalane są w tradycyjny sposób w małym 9-kilogramowym piecu opalanym gazem. Gwarantujemy ziarna maksymalnie 14 dni po wypaleniu. Ważną informacją jest również to, że każda kawa świeżo palona w naszej ofercie wypalana jest inaczej. Stopień palenia dobierany jest indywidualnie do każdej z kaw, tak by wydobyć z poszczególnych ziaren to, co w nich najlepsze. Przy wyborze swojej ulubionej kawy warto również pamiętać, że ziarna jasno palone mają wyższą zawartość kofeiny niż te palone ciemniej.

Kawa ziarnista do ekspresu i metod przelewowych

Skoro trafiłeś do nas to oznacza to, że chcesz pić kawę dobrej jakości oraz że oczekujesz od kawy czegoś więcej niż drewnianego, gorzkiego, spalonego posmaku kaw przemysłowych. Kawy ziarniste świeżo palone w naszym sklepie są pełne wyjątkowych aromatów i nut smakowych. Żeby je wydobyć należy dobrać odpowiednie ziarna do odpowiedniej metody parzenia. Coffee Box otwarty jest na wszystkich klientów, dlatego w naszym sklepie znajdziesz kawy odpowiednie do każdej z metod. Dla fanów kaw mlecznych, szczęśliwych posiadaczy ekspresów ciśnieniowych i kawiarek mamy specjalnie przygotowane mieszanki do idealnego espresso. Ziarna te pełne są wyjątkowych orzechowych, czekoladowych, karmelowych nut. Dodatkowo tworzą piękną cremę na powierzchni espresso. Kawy z Brazylii, Gwatemali, czy Kolumbii świetnie sprawdzą się tym, którzy oczekują łagodnego, zbalansowanego smaku i lubią parzyć kawę we french pressie, kawiarce, czy też Aeropressie. Dla tych, którzy parzą kawę metodami przelewowymi mamy przygotowane jasno palone ziarna. Są to kawy niezwykle orzeźwiające o przyjemnej kwasowości. Dobrze zaparzone dają zupełnie wyjątkowe doznania. Można w nich odkryć smaki, które do tej pory w Polsce rzadko były kojarzone z kawą. Są to nuty smakowe porzeczek, truskawek, jagód, owoców tropikalnych, czy owoców cytrusowych.

Kawa mielona na Twoje życzenie

Zachęcanie naszych Klientów do kupowania kawy ziarnistej stanowi element naszej misji edukowania początkujących kawoszy. Kupowanie ziaren i mielenie ich tuż przed zaparzeniem sprawia, że kawa dłużej pozostaje świeża. Jednak nie pozostajemy obojętni na potrzeby naszych Klientów. Nie każdy posiada młynek do kawy dobrej jakości, a ten słaby może tylko zepsuć ziarna mieląc je nierównomiernie. Jeśli nie masz możliwości mielenia ziaren na bieżąco w domu, proponujemy Ci kawę mieloną. Każde ziarna dostępne w naszym sklepie możemy zmielić na Twoje życzenie. Używamy do tego profesjonalnego młynka przemysłowego, dostosowując stopień mielenia do metod parzenia.

Najlepsza kawa

Tworząc ofertę naszych kaw chcieliśmy mieć pewność, że każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Nie ma jednej najlepszej kawy. Każdy z nas ma inny gust, inną kawę lubi, dlatego postawiliśmy na różnorodność. To co łączy wszystkie ziarna z oferty to to, że jest to kawa ziarnista świeżo palona. O jej jakości świadczą szczegółowe opisy, z których dowiesz się nie tylko skąd pochodzi kawa, ale także jaką metodą była obrabiana, kiedy została zebrana, wypalona i jakie nuty smakowe można w niej znaleźć. Dla fanów czekoladowych i orzechowych nut idealne będą kawy brazylijskie. Natomiast Ci, którzy szukają bardziej kwiatowo-owocowych doznań powinni spróbować kaw kenijskich i tych pochodzących z Etiopii. Nieważne, którą kawę ziarnistą wybierzesz z naszej oferty – możesz mieć pewność, że będzie to świeża kawa ziarnista najwyższej jakości.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl