Kawiarka Bialetti Mukka Express

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 5 1 Ilość ocen

Kolejny świetny produkt włoskiej marki Bialetti. Firma zasłynęła kawiarką Moka Express, za sprawą której we Włoszech nastąpiła kawowa rewolucja. Dzięki niej każdy Włoch mógł cieszyć się we własnym domu kawą, o smaku tak dobrym jak w dobrych włoskich kawiarniach. Tym razem firma Bialetti zrobiła ukłon w stronę tych, którzy „nie dorośli” jeszcze do picia czarnej kawy ;)

Mukka Express to połączenie tradycyjnej kawiarki ze spieniaczem do mleka. Daje to możliwość przygotowywania pysznego cappuccino w zaciszu własnego domu! Urządzenie to stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i głośnych ekspresów ciśnieniowych. Mukka Express zrobiona jest, tak jak inne kawiarki Bialetti, z certyfikowanego aluminium. Uchwyty są silikonowe, nie nagrzewają się co ułatwia podanie kawy. Przygotowanie w niej cappuccino zajmuje jedynie 4 minuty, a jej mały rozmiar sprawdza się w podróży.

Łaciata Mukka Express stanowi miły dla oka gadżet. Z pewnością zachwyci Twoich gości zarówno designem jak i swoją funkcjonalnością. Mukka Express nie wymaga żadnych dodatkowych filtrów. Jedyne czego potrzebujesz to woda, mleko oraz ciemno palona kawa wysokiej jakości.  Kawiarki nie należy myć w zmywarce, ani przy użyciu detergentów.

Pojemność: 440ml

Nie zmywarkaNie zmywarka Nie indukcjaNie indukcja MetalMetal
chwilowy brak towaru
Cena: 269,00 zł
ilość plus minus
Opis produktu
Zobacz opinie

Jak parzyć kawę w kawiarce ?

Jak parzyć kawę w kawiarce ? Temperatura 90-93 °C Woda 150 ML Kawa 18 G Młynek DROBNE Czas 4 MIN

Wlej podgrzaną wcześniej wody do dolnej części kawiarki do wysokości zaworka (możesz użyć dołączonej do kawiarki plastikowej miarki). Włóż koszyczek z filtrem. Wsyp zmieloną kawą do koszyczka wypełniając go po brzegi. Następnie wyrównaj jej poziom łyżeczką lub palcem, starając się nie ubić kawy.

Produkty
Zobacz produkt
Zobacz produkt
Zobacz produkt

Skręć obie części kawiarki, do górnej części wlej mleko, nie przekraczając zaznaczonego poziomu. Zamknij przykrywkę, wciśnij zawór i ustaw ją na małym ogniu tak by rączka znajdowała się poza źródłem ciepła. Po około 4 minutach kawa zacznie wlewać się do górnej części na spienione mleko. Kiedy usłyszysz charakterystyczne syczenie zdejmij kawiarkę ze źródła ciepła.

Produkty
Zobacz produkt

Rozlej gotowe cappuccino do filiżanek.

Produkty
Zobacz produkt

Kawiarka Bialetti Mukka Express - opinie

Dodaj opinię

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl