Kawiarka Bialetti Musa Restyling 4 TZ

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Firma Bialetti tworzy kawiarki od lat 30. XX wieku. Ikoną firmy jest Moka Express – pierwszy produkt tej firmy. Została ona wykonana z popularnego wówczas materiału – aluminium i tak tworzona jest do tej pory. Tym razem Bialetti, idąc z duchem czasu, stworzył serię kawiarek z polerowanej stali nierdzewnej.

Jednym z modeli jest Bialetti Musa. Solidnie zbudowana parzy doskonałą kawę. Posiada ergonomiczną rączkę z tworzywa sztucznego oraz uchwyt w kształcie motylka ułatwiający podnoszenie i opuszczanie przykrywki jedną ręką. Podobnie jak inne modele indukcyjne Bialetti, Musa odznacza się niezwykle eleganckim wyglądem. Jest bardzo łatwa w użyciu, a także prosta do wyczyszczenia - wystarczy opłukać ją gorącą wodą.  Staranne wykonanie z najlepszych materiałów sprawia, że można używać jej latami. Kawa z kawiarki będzie intensywna. Idealnie łączy się także z mlekiem. Najlepiej sprawdzą się ciemno palone ziarna wysokiej jakości. Wielką zaletą kawiarek jest czas przygotowania kawy. Wystarczy znaleźć rano 5 minut, by cieszyć się pyszną, aromatyczną kawą, która dostarczy nam mnóstwo energii na cały dzień.

Pojemność: 200ml

Nie zmywarkaNie zmywarka IndukcjaIndukcja MetalMetal
chwilowy brak towaru
Cena: 135,00 zł
ilość plus minus
Opis produktu
Zobacz opinie

Jak parzyć kawę w kawiarce ?

Jak parzyć kawę w kawiarce ? Temperatura 90-93 °C Woda 300 ML Kawa 26 G Młynek DROBNE Czas 4 MIN

Wlej podgrzaną wcześniej wody do dolnej części kawiarki do wysokości zaworka. Włóż koszyczek z filtrem. Wsyp zmieloną kawą do koszyczka wypełniając go po brzegi. Następnie wyrównaj jej poziom łyżeczką lub palcem, starając się nie ubić kawy.

Produkty
Zobacz produkt
Zobacz produkt
Zobacz produkt

Skręć obie części kawiarki i ustaw ją na małym ogniu tak by rączka znajdowała się poza źródłem ciepła. Górną pokrywkę pozostaw otwartą. Po około 4 minutach kawa powinna zacząć wypływać w górnej części zaparzacza. Kiedy usłyszysz charakterystyczne syczenie zdejmij kawiarkę ze źródła ciepła.

Produkty
Zobacz produkt

Zamknij górną pokrywkę i rozlej kawę do kubków. Nie pozostawiaj jej w zaparzaczu, ponieważ uzyska ona gorzki smak.

Produkty
Zobacz produkt

Kawiarka Bialetti Musa Restyling 4 TZ - opinie

Dodaj opinię

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl