Kawiarki elektryczne

Z powodzeniem zastąpią automatyczny ekspres do kawy :) Idealne do biur i firm.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kawiarki elektryczne

Kawiarki elektryczne

Oferty sklepów poza kawiarkami klasycznymi, indukcyjnymi oferują również kawiarki elektryczne. Aby zaparzyć kawę w kawiarce elektrycznej nie potrzebujesz nic poza gniazdkiem, do którego będziesz mógł podłączyć urządzenie. To opcja idealna w pracy, ale równie dobrze sprawdzi się w domu. Wciskając odpowiedni przycisk w zaledwie kilka minut możesz cieszyć się pyszną, aromatyczną kawą, która doda Ci energii na cały dzień. Komu polecamy kawiarki elektryczne? Zdecydowanie tym, którzy bardzo cenią sobie wygodę, uwielbiają espresso i kawy mleczne.

Prosto, szybko i wygodnie

Kawiarki elektryczne to klasyczny design w nowoczesnym wydaniu. Te stworzone przez firmy takie jak Bialetti, czy GAT to produkty najwyższej klasy. Wykonane najczęściej z wysokiej jakości aluminium i tworzywa sztucznego. Odpowiednio zadbane będą inwestycją na lata. Większość kawiarek elektrycznych posiada wbudowany timer, który pozwala zaprogramować kawiarkę w taki sposób by przygotowała kawę na konkretną godzinę, co jest niezwykle przydatną funkcją. Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano, a Wasza kawa już na Was czeka. Dodatkowo mają funkcję podgrzewania gotowej kawy przez około 30 min, na wypadek gdyby coś stanęło Wam na przeszkodzie, żeby ją wypić. Czego chcieć więcej? ;) Dużym plusem kawiarek elektrycznych jest to, że sprawdzają się nie tylko w domu czy w pracy, ale również na wyjazdach. Wystarczy dostęp do prądu, by cieszyć się swoją ulubioną kawą.

A może cappuccino z kawiarki elektrycznej?

Kawiarki elektryczne to dużo tańsza wersja ekspresu ciśnieniowego. Kawa z kawiarki to namiastka espresso, dlatego też producenci pomyśleli o tych, którzy lubią kawy mleczne na jego bazie. Na rynku pojawiły się kawiarki elektryczne z dodatkowo zamontowanym spieniaczem do mleka. W tym samym czasie przygotowywana jest pyszna i aksamitna kawa oraz delikatna, mleczna pianka. Wystarczy odpowiednio je ze sobą połączyć i możesz cieszyć się swoją własną domową wersją cappuccino czy latte. Jeśli używasz ziaren wysokiej jakości, np. ciemno palonych mieszanek przygotowywanych specjalnie pod espresso to Twoja kawa może smakować równie dobrze lub nawet lepiej niż w niejednej kawiarni.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl