Serwery do kawy

Wyjątkowa kawa wymaga wyjątkowej oprawy - pomogą w tym niebanalne serwery i dzbanki

Serwery do kawy

Serwery do kawy

Serwery do kawy to nic innego jak małe, stylowe dzbanuszki do kawy. Kiedy zaczynamy coraz bardziej zagłębiać się w świat kawy, picie jej staje się prawdziwym rytuałem, którym chętnie dzielimy się z najbliższymi. Odpowiednia ilość ziaren zmielonych pod konkretną metodę, odmierzona woda o idealnej temperaturze, dokładnie obliczony czas ekstrakcji… Podanie takiej kawy gościom wymaga odpowiedniej oprawy i tu z pomocą przychodzą właśnie serwery. Szczególnie przydatne tym, którzy parzą kawę w dripie czy aeropressie.

Funkcjonalność

Serwery do kawy dobrej jakości wykonane są z bardzo cienkiego, lecz niezwykle wytrzymałego szkła laboratoryjnego. Jego niewątpliwą zaletą jest odporność na wysoką temperaturę. Trwałość szkła laboratoryjnego pozwala także na swobodne „wyciskanie” kawy z aeropressu bezpośrednio do kawowego serwera. Tego typu dzbanki do kawy nie pochłaniają zapachów, dzięki czemu smak kawy pozostaje niezmieniony. Dodatkowo posiadają przykrywkę, dzięki której kawa dłużej utrzymuje swoją temperaturę oraz zachowuje swój aromat. Większość serwerów do kawy posiada także narysowaną na szkle miarkę, która pozwoli na dokładne odmierzenie naparu. Dzbanki do kawy są niezwykle praktyczne. Są łatwe w czyszczeniu, większość z nich można myć w zmywarce i używać w mikrofali, a sprawdzą się nie tylko przy serwowaniu kawy.

Design serwerów do kawy

Producenci specjalnych dzbanków do kawy zadbali nie tylko o ich funkcjonalność, ale również o ich nieprzeciętny wygląd. Dostępne są one w różnych kształtach, o różnych pojemnościach. Można wybierać również w materiałach, z których są wykonane - minimalistyczne wykonane w całości ze szkła, klasyczne z elementami z tworzywa sztucznego, czy też eleganckie z drewnianymi dodatkami. Każdy z Was może znaleźć serwer do kawy, który idealnie wpasuje się do Waszej kuchni. Ceny serwerów do kawy wahają się już od 65 zł do 269 zł. Te dostępne w naszym sklepie stworzone zostały przez znane firmy, słynące z produktów wysokiej jakości. Cieszą się one dużym uznaniem i wielką popularnością wśród prawdziwych kawoszy na całym świecie. Serwery do kawy mogą stanowić idealny pomysł na prezent. W połączeniu z zestawem kaw lub ekskluzywną kawą Jamaicą Blue Mountain będą nie lada gratką dla amatorów czarnego złota.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl