Waga Hario Drip Scale

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Hario Drip Scale to kolejny produkt japońskiej firmy, który zrewolucjonizował rynek alternatywnych metod parzenia kawy. Jest to elektroniczna waga, która posiada wbudowany timer. Co w tym rewolucyjnego? Parzenie kawy metodami alternatywnymi przypomina pieczenie ciast – ważne jest dokładne odmierzenie składników, a także kontrolowanie czasu.

Do tej pory fani kawy z dripa, aeropressu, czy chemexu potrzebowali wagi, a obok smartfona, na którym odmierzali czas. Hario Drip Scale to pierwsze tego typu urządzenie, które odmierza oba te parametry. Produkt ten szybko stał się ulubionym narzędziem zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Hario Drip Scale to przede wszystkim bardzo dokładna waga – wskazuje gramturę do 0,1 g. Dodatkowo posiada możliwość tarowania, która również jest niezwykle przydatna przy parzeniu kawy. Hario Drip Scale zasilana jest bateriami AAA. Posiada ona także automatyczne uśpienie po 5 minutach, dzięki czemu masz pewność, że nie wyłączy się ona podczas parzenia kawy.

Hario Drip Scale zrobiona jest z tworzywa sztucznego. Posiada czytelny wyświetlacz oraz dotykowe przyciski. Matowa czerń sprawia, że produkt prezentuje się niezwykle elegancko. Waga została tak wyprofilowana by mogła stać na bocznej krawędzi, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w kuchni, w czasie, w którym jej nie używasz. Waga ta jest łatwa w czyszczeniu. Maksymalny zakres pomiaru to 2 kilogramy.

chwilowy brak towaru
Cena: 299,00 zł
ilość plus minus

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl