Waga Hario Metal Drip Scale

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka 0 0 Ilość ocen

Hario Metal Drip Scale to młodszy, udoskonalony brat pierwszej wagi Hario – Drip Scale. Podobnie jak poprzednia propozycja japońskiej firmy waga ta oprócz dokładnego odmierzania gramtury, posiada wbudowany timer, który odmierza czas. Jest to funkcja niezwykle przydatna podczas alternatywnych metod parzenia, ponieważ zarówno ilość ziaren, wody, a także czas parzenia mają wielki wpływ na smak kawy. Dzięki takim funkcjom wagi będziesz mógł zapewnić powtarzalność swojej kawy.

To, co odróżnia Hario Metal Drip Scale od poprzedniej wersji to przede wszystkim wykończenie. Waga ta poza elementami z tworzywa sztucznego składa się również ze stali nierdzewnej. Zawiera ona materiały izolacyjne, dzięki którym ciepło z zaparzacza nie przechodzi na wagę. Stal nierdzewna sprawia, że waga jest bardziej wytrzymała i odporna na wysokie temperatury. Metalową płytkę można ściągnąć, dzięki czemu jej wyczyszczenie staje się bardzo proste. Producenci dołożyli także na spodzie antypoślizgowe gumki, tak by zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo dla jej użytkowników. Ważną zmianą jest także zasilanie.

Hario Metal Drip Scale posiada akumulator, który można doładować przez kabel USB dołączony do opakowania, dzięki czemu nie musisz się martwić, że waga przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie ;) Dodatkowo wersja ta została wyposażona w podświetlany wyświetlacz LED. Hario Metal Drip Scale jest niezwykle designerskim produktem. Dzięki odpowiedniemu kształtowi można ją ustawić na bocznej krawędzi, co stanowi duży atut dla posiadaczy małych kuchni ;) Maksymalna waga pomiaru to 2 kilogramy.

chwilowy brak towaru
Cena: 499,00 zł
ilość plus minus

separator Może Ci się również przydać

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl